Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Linklaters doradcą CBRE Global Investors

05.05.2016, 13:39; Aktualizacja: 05.05.2016, 13:58
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała CBRE Global Investors w związku z nabyciem centrum handlowego Jantar w Słupsku.

Reklama

Kancelaria była zaangażowana i doradzała we wszystkich aspektach transakcji, począwszy od analizy prawnej, poprzez doradztwo podatkowe, przygotowywanie i negocjowanie dokumentów transakcyjnych, aż do podpisania i zamknięcia.

Zespołem prawników kierował Janusz Dzianachowski, managing associate w praktyce prawa nieruchomości Linklaters. W doradztwo prawne zaangażowani byli również: Zuzanna Lipska, associate w praktyce prawa nieruchomości, Mikołaj Bieniasz, of counsel, kierujący praktyką prawa podatkowego oraz Krzysztof Górny, senior associate w praktyce korporacyjnej.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.