Czwartek, 20 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

SPCG doradzała PRA Group

06.05.2016, 15:01; Aktualizacja: 06.05.2016, 15:05
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała przy transakcji nabycia akcji spółki DTP S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Reklama

SPCG pracowała przy kompleksowej obsłudze transakcji, która obejmowała między innymi badanie stanu prawnego DTP S.A., negocjacje z dotychczasowymi akcjonariuszami spółki, doradztwo przy ogłoszeniu wezwania do zapisywania się na sprzedaż 100 proc. akcji DTP S.A. oraz reprezentację w postępowaniu przed prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Transakcję prowadził partner SPCG Artur Zapała, przy wsparciu of counsel Ewy Mazurkiewicz, associates Agnieszki Kołodziej - Arendarskiej i Agnieszki Zelek oraz junior associate Huberta Andziaka. Postępowanie w sprawie uzyskania zgody prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów prowadził partner SPCG Wawrzyniec Rajchel.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.