Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS doradza przy dwóch debiutach giełdowych

06.05.2016, 15:11; Aktualizacja: 06.05.2016, 15:23
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria CMS pełni rolę wyłącznego doradcy prawnego przy debiucie spółki deweloperskiej i2 Development, planowanym na warszawskim parkiecie w drugiej połowie maja. Zespół rynków kapitałowych CMS pracował również jako jeden z doradców prawnych emitenta przy ofercie Domu Maklerskiego X-Trade Brokers S.A., który zadebiutował na GPW 6 maja.

Reklama

Przy obu debiutach pracował zespół kancelarii CMS w składzie: Michał Pawłowski, partner i szef zespołu, dr Rafał Woźniak, counsel oraz Magdalena Trzepizur, prawnik specjalizujący się prawie rynków kapitałowych.

Dodatkowo przy transakcji XTB oprócz biura warszawskiego zaangażowani byli prawnicy kancelarii CMS z Czech (Helen Rodwell, partner w praskim biurze CMS), Turcji (Alican Babalioglu, partner CMS w Stambule), Hiszpanii (Luis Miguel De Dios, partner) i Portugalii (Francisco Almeida, partner).

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.