Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy partner w Baker & McKenzie

09.05.2016, 13:17; Aktualizacja: 09.05.2016, 13:29
 • Wyślij
 • Drukuj

Do grona partnerów lokalnych w Baker & McKenzie dołączył adwokat Przemysław Kucharski. Wzmocnił on zespół nieruchomości i inwestycji budowlanych.

Reklama

Przemysław Kucharski jest ekspertem w zakresie nieruchomości i prawa budowlanego. Przed dołączeniem do kancelarii Baker & McKenzie był partnerem, a wcześniej starszym prawnikiem w zespole nieruchomości i budownictwa kancelarii CMS.

Związany był również z zespołami nieruchomości w EY  oraz kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.

Od 2008 roku jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

Przemysław Kucharski jest stowarzyszony w Polskim Stowarzyszeniu Sądownictwa Polubownego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.