Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig reprezentował konsorcjum banków

10.05.2016, 09:44; Aktualizacja: 10.05.2016, 10:16
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała bankom inwestycyjnym J.P. Morgan, Pekao Investment Banking S.A., UniCredit Bank AG, Oddział w Londynie oraz IPOPEMA Securities S.A. jako menedżerom oferty w związku z pierwszą ofertą publiczną oraz wprowadzeniem wszystkich akcji X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. do obrotu na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Reklama

Greenberg Traurig świadczył na rzecz menedżerów oferty usługi doradztwa prawnego w zakresie prawa polskiego, angielskiego oraz amerykańskiego w związku z przygotowaniem i przeprowadzeniem pierwszej oferty publicznej akcji.

Ze strony warszawskiego biura Greenberg Traurig transakcję prowadzili partnerzy: Rafał Sieński oraz Federico Salinas, wspierani przez partnera lokalnego Pawła Piotrowskiego i prawnika Agatę Wiśniewską.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.