Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Crido Legal rozwija praktykę M&A

10.05.2016, 10:35; Aktualizacja: 10.05.2016, 10:40
 • Wyślij
 • Drukuj

Do kancelarii prawnej Crido Legal dołączył adwokat Mateusz Rogoziński. Jako counsel będzie odpowiadał za rozwój praktyki doradztwa transakcyjnego na rzecz polskich i zagranicznych klientów kancelarii.

Reklama

Mateusz Rogoziński specjalizuje się w obsłudze transakcji M&A, private equity/VC, restrukturyzacjach, prawie korporacyjnym oraz szeroko rozumianej obsłudze przedsiębiorców.

Realizował złożone projekty M&A, m.in. dla klientów z sektora ubezpieczeniowego, IT, telekomunikacyjnego, pocztowego, podróżniczego, motoryzacyjnego, usług płatniczych oraz dla funduszy private equity. Reprezentował klientów w postępowaniach administracyjnych przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Przez 9 lat pracował dla największych i wiodących kancelarii polskich i zagranicznych. Od 2007 r. jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.