Sobota, 3 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Crido Legal rozwija praktykę M&A

10.05.2016, 10:35; Aktualizacja: 10.05.2016, 10:40
 • Wyślij
 • Drukuj

Do kancelarii prawnej Crido Legal dołączył adwokat Mateusz Rogoziński. Jako counsel będzie odpowiadał za rozwój praktyki doradztwa transakcyjnego na rzecz polskich i zagranicznych klientów kancelarii.

Reklama

Mateusz Rogoziński specjalizuje się w obsłudze transakcji M&A, private equity/VC, restrukturyzacjach, prawie korporacyjnym oraz szeroko rozumianej obsłudze przedsiębiorców.

Realizował złożone projekty M&A, m.in. dla klientów z sektora ubezpieczeniowego, IT, telekomunikacyjnego, pocztowego, podróżniczego, motoryzacyjnego, usług płatniczych oraz dla funduszy private equity. Reprezentował klientów w postępowaniach administracyjnych przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Przez 9 lat pracował dla największych i wiodących kancelarii polskich i zagranicznych. Od 2007 r. jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.