Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons rewolucjonizuje system rekomendacji usług prawnych

10.05.2016, 10:48; Aktualizacja: 10.05.2016, 10:57
 • Wyślij
 • Drukuj

Dentons ogłosiła uruchomienie pierwszego, bezpłatnego systemu udzielania rekomendacji i przekazywania zleceń dla kancelarii prawnych. Oparty na nowej platformie technologicznej system, działający pod nazwą „Nextlaw Global Referral Network”, umożliwi uczestniczącym w nim kancelariom szybkie nawiązywanie kontaktu oraz śledzenie przepływu rekomendacji i zleceń.

Reklama

Nextlaw Global Referral Network oferuje bezpłatne członkostwo i nie narzuca wyłączności terytorialnej, dzięki czemu omija problemy i ograniczenia, którymi charakteryzują się funkcjonujące dotychczas tego rodzaju sieci.

"Bezpłatne członkostwo wielu kancelarii o różnym potencjalne w dowolnym mieście oraz platforma technologiczna, która wspiera wielokrotne wzajemne rekomendacje i przekazywanie zleceń, sprawiają, że sieć Nextlaw Network połączy klientów z najlepszymi specjalistami na całym świecie, a kancelariom umożliwi dostęp do atrakcyjnych zleceń" - czytamy w komunikacie kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.