Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons rewolucjonizuje system rekomendacji usług prawnych

10.05.2016, 10:48; Aktualizacja: 10.05.2016, 10:57
 • Wyślij
 • Drukuj

Dentons ogłosiła uruchomienie pierwszego, bezpłatnego systemu udzielania rekomendacji i przekazywania zleceń dla kancelarii prawnych. Oparty na nowej platformie technologicznej system, działający pod nazwą „Nextlaw Global Referral Network”, umożliwi uczestniczącym w nim kancelariom szybkie nawiązywanie kontaktu oraz śledzenie przepływu rekomendacji i zleceń.

Reklama

Nextlaw Global Referral Network oferuje bezpłatne członkostwo i nie narzuca wyłączności terytorialnej, dzięki czemu omija problemy i ograniczenia, którymi charakteryzują się funkcjonujące dotychczas tego rodzaju sieci.

"Bezpłatne członkostwo wielu kancelarii o różnym potencjalne w dowolnym mieście oraz platforma technologiczna, która wspiera wielokrotne wzajemne rekomendacje i przekazywanie zleceń, sprawiają, że sieć Nextlaw Network połączy klientów z najlepszymi specjalistami na całym świecie, a kancelariom umożliwi dostęp do atrakcyjnych zleceń" - czytamy w komunikacie kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.