Niedziela, 4 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowi prawnicy w K&L Gates w Warszawie

11.05.2016, 06:55; Aktualizacja: 11.05.2016, 07:16
 • Wyślij
 • Drukuj

Z początkiem maja do grona prawników kancelarii K&L Gates dołączył radca prawny Piotr Łaska jako of counsel oraz Karolina Bąk, adwokat, jako associate w zespole nieruchomości.

Reklama

Piotr Łaska doradza inwestorom, developerom i spółkom budowlanym oraz najemcom komercyjnym w związku z kwestiami dotyczącymi nieruchomości, funduszy inwestycyjnych i budownictwa. Prowadził liczne transakcje z zakresu nieruchomości komercyjnych oraz transakcje handlowe. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie badań due diligence, przygotowywania projektów umów oraz prowadzenia negocjacji. Prowadził także szereg postępowań sądowych i arbitrażowych związanych z nabywaniem nieruchomości oraz procesem budowlanym.

Piotr Łaska

Piotr Łaska

źródło: Materiały Prasowe

Karolina Bąk specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie nieruchomości, oraz prawie handlowym. Doradza polskim i międzynarodowym klientom działającym w sektorze nieruchomości. Posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowaniach spornych przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

Karolina Bąk

Karolina Bąk

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.