Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowi prawnicy w K&L Gates w Warszawie

11.05.2016, 06:55; Aktualizacja: 11.05.2016, 07:16
 • Wyślij
 • Drukuj

Z początkiem maja do grona prawników kancelarii K&L Gates dołączył radca prawny Piotr Łaska jako of counsel oraz Karolina Bąk, adwokat, jako associate w zespole nieruchomości.

Reklama

Piotr Łaska doradza inwestorom, developerom i spółkom budowlanym oraz najemcom komercyjnym w związku z kwestiami dotyczącymi nieruchomości, funduszy inwestycyjnych i budownictwa. Prowadził liczne transakcje z zakresu nieruchomości komercyjnych oraz transakcje handlowe. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie badań due diligence, przygotowywania projektów umów oraz prowadzenia negocjacji. Prowadził także szereg postępowań sądowych i arbitrażowych związanych z nabywaniem nieruchomości oraz procesem budowlanym.

Piotr Łaska

Piotr Łaska

źródło: Materiały Prasowe

Karolina Bąk specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie nieruchomości, oraz prawie handlowym. Doradza polskim i międzynarodowym klientom działającym w sektorze nieruchomości. Posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowaniach spornych przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

Karolina Bąk

Karolina Bąk

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.