Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons otwiera biuro w Monachium

12.05.2016, 12:39; Aktualizacja: 12.05.2016, 12:39
 • Wyślij
 • Drukuj

Globalna firma prawnicza Dentons otwiera 1 lipca 2016  biuro w Monachium z trzema nowymi partnerami.

Reklama

Będzie to trzecie, po Berlinie i Frankfurcie, biuro Dentons w Niemczech, którego trzon stanowić będzie zespół dołączający do firmy z kancelarii Norton Rose Fulbright.

Dr Alexander von Bergwelt obejmie stanowisko partnera zarządzającego biurem Dentons w Monachium. Będzie odpowiedzialny za rozbudowę i kierowanie pracami nowego zespołu. Dr von Bergwelt specjalizuje się w dziedzinie prawa spółek. Posiada także wieloletnie doświadczenie w obszarach fuzji i przejęć, spółek joint venture, inwestycji na niepublicznym rynku kapitałowym, restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz postępowaniach sądowych.

Do firmy dołączają też dr Michael Malterer, partner specjalizujący się w prawie spółek, fuzjach i przejęciach oraz papierach wartościowych, a także Igsaan Varachia, partner specjalizujący się w prawie spółek i prawie podatkowym.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.