Środa, 7 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons otwiera biuro w Monachium

12.05.2016, 12:39; Aktualizacja: 12.05.2016, 12:39
 • Wyślij
 • Drukuj

Globalna firma prawnicza Dentons otwiera 1 lipca 2016  biuro w Monachium z trzema nowymi partnerami.

Reklama

Będzie to trzecie, po Berlinie i Frankfurcie, biuro Dentons w Niemczech, którego trzon stanowić będzie zespół dołączający do firmy z kancelarii Norton Rose Fulbright.

Dr Alexander von Bergwelt obejmie stanowisko partnera zarządzającego biurem Dentons w Monachium. Będzie odpowiedzialny za rozbudowę i kierowanie pracami nowego zespołu. Dr von Bergwelt specjalizuje się w dziedzinie prawa spółek. Posiada także wieloletnie doświadczenie w obszarach fuzji i przejęć, spółek joint venture, inwestycji na niepublicznym rynku kapitałowym, restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz postępowaniach sądowych.

Do firmy dołączają też dr Michael Malterer, partner specjalizujący się w prawie spółek, fuzjach i przejęciach oraz papierach wartościowych, a także Igsaan Varachia, partner specjalizujący się w prawie spółek i prawie podatkowym.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.