Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Taylor Wessing powiększa zespół prawników

13.05.2016, 13:40; Aktualizacja: 13.05.2016, 13:50
 • Wyślij
 • Drukuj

W maju b.r. do zespołu Taylor Wessing w Warszawie dołączyły dwie prawniczki: Grażyna Kuźma, która objęła stanowisko partnera i zajmować się będzie praktyką bankowości, finansów a także nieruchomości i finansowania nieruchomości oraz Katarzyna Matusiak, która objęła stanowisko senior associate w zespole prawa korporacyjnego, M&A oraz rynków kapitałowych.

Reklama

Grażyna Kuźma jest radcą prawnym, specjalizuje się w prawie nieruchomości, finasowaniu nieruchomości oraz w projektach infrastrukturalnych.

Grażyna Kuźma

Grażyna Kuźma

źródło: Materiały Prasowe

Katarzyna Matusiak specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie fuzji i przejęć, a także związanym z obsługą transakcji na rynku nieruchomości. Obszar jej specjalizacji obejmuje także prawo gospodarcze, cywilne oraz budowlane, w tym w szczególności aspekty związane z obsługą prawną projektów infrastrukturalnych.

Katarzyna Matusiak

Katarzyna Matusiak

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.