Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Taylor Wessing powiększa zespół prawników

13.05.2016, 13:40; Aktualizacja: 13.05.2016, 13:50
 • Wyślij
 • Drukuj

W maju b.r. do zespołu Taylor Wessing w Warszawie dołączyły dwie prawniczki: Grażyna Kuźma, która objęła stanowisko partnera i zajmować się będzie praktyką bankowości, finansów a także nieruchomości i finansowania nieruchomości oraz Katarzyna Matusiak, która objęła stanowisko senior associate w zespole prawa korporacyjnego, M&A oraz rynków kapitałowych.

Reklama

Grażyna Kuźma jest radcą prawnym, specjalizuje się w prawie nieruchomości, finasowaniu nieruchomości oraz w projektach infrastrukturalnych.

Grażyna Kuźma

Grażyna Kuźma

źródło: Materiały Prasowe

Katarzyna Matusiak specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie fuzji i przejęć, a także związanym z obsługą transakcji na rynku nieruchomości. Obszar jej specjalizacji obejmuje także prawo gospodarcze, cywilne oraz budowlane, w tym w szczególności aspekty związane z obsługą prawną projektów infrastrukturalnych.

Katarzyna Matusiak

Katarzyna Matusiak

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.