Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons rozpoczyna działalność w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach

16.05.2016, 12:39; Aktualizacja: 16.05.2016, 12:48
 • Wyślij
 • Drukuj

Globalna kancelaria prawna Dentons, kolumbijska kancelaria Cardenas & Cardenas oraz meksykańska López Velarde sfinalizowały dziś swoje połączenia.

Reklama

"Ze względu na siłę marek Cardenas & Cardenas i López Velarde na swoich rynkach, w ramach strategii migracji marki założono, że firma Dentons będzie działała w Kolumbii pod nazwą Dentons Cardenas & Cardenas, a w Meksyku jako Dentons López Velarde". - czytamy w komunikacie. 

W Kolumbii wykorzystywane będzie logo zawierające nazwę Cardenas & Cardenas i logo kancelarii Dentons.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.