Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy partner w kancelarii CMS

19.05.2016, 13:45; Aktualizacja: 19.05.2016, 14:06
 • Wyślij
 • Drukuj

Wraz z początkiem maja Małgorzata Surdek objęła funkcję partnera zarządzającego w kancelarii CMS w Polsce. Zastąpiła na tym stanowisku Andrew Kozlowskiego, który kierował firmą od 2003 r.

Reklama

Małgorzata Surdek, związana z CMS od 20 lat, posiada ponad 12 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami kancelarii CMS w Polsce oraz w regionie Europy Środkowo - Wschodniej. Od ponad 5 lat kieruje praktyką postępowań sądowych i arbitrażowych w Polsce, a ostatnio także w Europie Środkowo-Wschodniej.

Reprezentuje klientów w sporach cywilnych i gospodarczych przed sądami powszechnymi i trybunałami arbitrażowymi, w szczególności w sporach dotyczących ochrony konkurencji i konsumentów, własności intelektualnej, roszczeń z tytułu umów ubezpieczenia, sporach budowlanych oraz arbitrażu gospodarczym i inwestycyjnym. Jest także arbitrem, posiada tytuł fellow of Chartered Institute of Arbitrators).

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.