Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kolejne kancelarie migrują do tańszych ośrodków

19.05.2016, 14:00; Aktualizacja: 20.05.2016, 13:20

Firma prawnicza Norton Rose Fulbright ogłosiła właśnie, że przeniesie 170 stanowisk pracy związanych z obsługą swoich biur do centrum usług outsourcingowych na Filipinach. Tydzień wcześnie kancelaria DLA Piper ujawniła, że w jej brytyjskich oddziałach pracę straci 200 osób, a ich rolę częściowo przejmie personel z centrum usługowego w Warszawie.

Reklama

Norton Rose Fulbright otworzy swoje centrum wsparcia biznesowego w Manili we wrześniu tego roku. Przejmie ono ok. 5 proc. usług wykonywanych dotychczas głównie w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i w krajach europejskich. Chodzi głównie o stanowiska związane z marketingiem i rozwojem biznesowym, zarządzaniem zasobami ludzkimi, szkoleniami, IT i compliance.


Pozostało jeszcze 51% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.