Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS reprezentowała Airbus Helicopters

20.05.2016, 10:32; Aktualizacja: 20.05.2016, 10:43
 • Wyślij
 • Drukuj

Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił pozew Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Świdnik” S.A. przeciwko Skarbowi Państwa reprezentowanemu przez Inspektorat Uzbrojenia. PZL Świdnik domagał się zamknięcia przetargu dotyczącego śmigłowców wielozadaniowych dla Polskich Sił Zbrojnych bez rozstrzygnięcia i wyboru którejkolwiek z ofert.

Reklama

Tym samym utrzymany został dotychczasowy wynik przetargu wskazujący na wybór oferty Airbus Helicopters. Wyrok nie jest prawomocny.

Airbus Helicopters w prowadzonym postępowaniu reprezentuje kancelaria CMS w składzie: adwokat Małgorzata Surdek, partner zarządzający kancelarią CMS oraz praktyką postępowań spornych, adwokat Adam Kempa, adwokat Adam Jodkowski z zespołu postępowań spornych oraz radca prawny Jacek Liput i radca prawny Agnieszka Starzyńska, specjaliści w zakresie postępowań przetargowych.

W zakresie zagadnień związanych z offsetem, kancelarię CMS wspierali prawnicy z kancelarii White and Case – radca prawny Maciej Zalewski i radca prawny Maciej Szymański.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.