Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Baker & McKenzie doradzał Lisnerowi

30.05.2016, 11:02; Aktualizacja: 30.05.2016, 11:08
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała grupie Theo Müller i jej podmiotowi zależnemu - spółce Lisner przy przejęciu 100 proc. udziałów w spółce z branży przetwórstwa rybnego NordFish Foodmark.

Reklama

Prawnicy z Baker & McKenzie zajmowali się m.in. badaniem prawnym due diligence przejmowanej spółki, a także przygotowali dokumentację transakcyjną oraz wspierali klienta w jej negocjowaniu. Zamknięcie transakcji wymagało uzyskania zgód organów ds. ochrony konkurencji w Polsce, Niemczech i Austrii. Prawnicy z biur Baker & McKenzie w Warszawie, Berlinie i Wiedniu przyczynili się do zamknięcia wszystkich postępowań antymonopolowych bez konieczności wszczynania tzw. drugiej fazy.

Liderem zespołu wspierającego Lisner był Tomasz Krzyżowski, przy transakcji pracowali także counsel Mikołaj Piaskowski (odpowiedzialny za część prawa konkurencji) oraz adwokat Radzym Wójcik (odpowiedzialny za część transakcyjną).

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.