Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto wygrywa przetarg na obsługę prawną PGE Energia Odnawialna

06.06.2016, 16:28; Aktualizacja: 06.06.2016, 16:50
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto po raz kolejny wygrywa przetarg na świadczenie usług doradztwa prawnego na rzecz PGE Energia Odnawialna.

Reklama

CDZ będzie doradzała m.in. w zakresie projektowania, opiniowania umów oraz oświadczeń wywołujących skutek prawny. Będzie również zaangażowana w sporządzanie opinii prawnych i analizy prawnej dokumentów,  udział w negocjacjach i rokowaniach z partnerami PGE EO,  opiniowanie normatywnych aktów wewnętrznych PGE EO, prowadzenie spraw przed organami administracji publicznej; oraz zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji publicznej.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.