Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

BSWW Legal & Tax rozwija praktykę energetyczną

07.06.2016, 12:51; Aktualizacja: 07.06.2016, 13:03
 • Wyślij
 • Drukuj

Do kancelarii BSWW Legal & Tax dołączyli eksperci w dziedzinie prawa energetycznego: Michał Szubski oraz Ewa Bieniak-Mańkowska. Obydwoje obejmą stanowiska of counsels.

Reklama

Michał Szubski

Michał Szubski

źródło: Materiały Prasowe

Michał Szubski był związany ze spółką Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., najpierw jako prawnik, a następnie kolejno jako dyrektor biura prezydialnego, biura prawnego i biura spółki, i wreszcie dyrektor Gazowni Warszawskiej. Był prezesem zarządu Mazowieckiej Spółki Gazownictwa i prezesem zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Ewa Bieniak

Ewa Bieniak

źródło: Materiały Prasowe

Ewa Bieniak-Mańkowska jest radcą prawnym z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie obsługi przedsiębiorstw, w tym w szczególności prowadzenia działalności w obszarze prawa energetycznego. Pracowała w Polskiej Spółce Gazownictwa, Mazowieckiej Spółce Gazownictwa, PGNiG, Telekomunikacji Polskiej oraz w Ministerstwie Skarbu Państwa.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.