Poniedziałek, 5 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

BSWW Legal & Tax rozwija praktykę energetyczną

07.06.2016, 12:51; Aktualizacja: 07.06.2016, 13:03
 • Wyślij
 • Drukuj

Do kancelarii BSWW Legal & Tax dołączyli eksperci w dziedzinie prawa energetycznego: Michał Szubski oraz Ewa Bieniak-Mańkowska. Obydwoje obejmą stanowiska of counsels.

Reklama

Michał Szubski

Michał Szubski

źródło: Materiały Prasowe

Michał Szubski był związany ze spółką Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., najpierw jako prawnik, a następnie kolejno jako dyrektor biura prezydialnego, biura prawnego i biura spółki, i wreszcie dyrektor Gazowni Warszawskiej. Był prezesem zarządu Mazowieckiej Spółki Gazownictwa i prezesem zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Ewa Bieniak

Ewa Bieniak

źródło: Materiały Prasowe

Ewa Bieniak-Mańkowska jest radcą prawnym z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie obsługi przedsiębiorstw, w tym w szczególności prowadzenia działalności w obszarze prawa energetycznego. Pracowała w Polskiej Spółce Gazownictwa, Mazowieckiej Spółce Gazownictwa, PGNiG, Telekomunikacji Polskiej oraz w Ministerstwie Skarbu Państwa.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.