Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS kancelarią prawną roku dla funduszy private equity

08.06.2016, 10:41; Aktualizacja: 08.06.2016, 10:48
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria CMS została nagrodzona Diamentem Private Equity w kategorii „Kancelaria Prawna Roku” w piątej edycji konkursu organizowanego przez Executive Club, przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.

Reklama

To prestiżowe wyróżnienie CMS otrzymała już po raz trzeci. Kancelarię prawną roku wyłaniają reprezentanci funduszy private equity i venture capital zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Inwestorów Kapitałowych.

W 2015 r. zespół transakcyjny CMS pracował przy największych M&A z udziałem funduszy PE jak m.in. zakup PKP Energetyka przez CVC czy sprzedaż spółki home.pl przez Value4Capital.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.