Wtorek, 6 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Clifford Chance i kancelaria Weil doradzały przy finansowaniu nabycia spółki ProService Agent Transferowy

08.06.2016, 11:35; Aktualizacja: 25.07.2016, 12:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Clifford Chance doradzała Alior Bankowi i PZU przy finansowaniu nabycia ProService Agent Transferowy przez konsorcjum funduszy (Oaktree Capital i Cornerstone), wspieranego przez kancelarię Weil, od funduszu Highlander.

Reklama

Zespołem Clifford Chance kierował partner Andrzej Stosio. W skład zespołu weszli senior associates: Iwo Klijewicz i Mateusz Chruściak oraz associate Anna Miernik. Dr Rafał Zakrzewski, counsel, Solicitor Anglii i Walii, wsparł zespół w zakresie kwestii prawa angielskiego. Senior associate Dominik Kępiński odpowiadał za kwestie dotyczące hedgingu.

Z kolei kancelaria Weil, Gotshal & Manges – Paweł Rymarz sp.k. świadczyła usługi doradztwa prawnego na rzecz konsorcjum funduszy Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners. Ze strony warszawskiego biura Weil transakcję prowadziła Zofia Frydrychowicz, counsel z praktyki bankowo-finansowej. W skład zespołu weszli także prawnicy z tej samej praktyki: Maciej Czekański, Marcin Gruszka i Barbara Skardzińska

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.