Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria Clifford Chance i kancelaria Weil doradzały przy finansowaniu nabycia spółki ProService Agent Transferowy

08.06.2016, 11:35; Aktualizacja: 25.07.2016, 12:33
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Clifford Chance doradzała Alior Bankowi i PZU przy finansowaniu nabycia ProService Agent Transferowy przez konsorcjum funduszy (Oaktree Capital i Cornerstone), wspieranego przez kancelarię Weil, od funduszu Highlander.

Reklama

Zespołem Clifford Chance kierował partner Andrzej Stosio. W skład zespołu weszli senior associates: Iwo Klijewicz i Mateusz Chruściak oraz associate Anna Miernik. Dr Rafał Zakrzewski, counsel, Solicitor Anglii i Walii, wsparł zespół w zakresie kwestii prawa angielskiego. Senior associate Dominik Kępiński odpowiadał za kwestie dotyczące hedgingu.

Z kolei kancelaria Weil, Gotshal & Manges – Paweł Rymarz sp.k. świadczyła usługi doradztwa prawnego na rzecz konsorcjum funduszy Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners. Ze strony warszawskiego biura Weil transakcję prowadziła Zofia Frydrychowicz, counsel z praktyki bankowo-finansowej. W skład zespołu weszli także prawnicy z tej samej praktyki: Maciej Czekański, Marcin Gruszka i Barbara Skardzińska

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.