Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig doradcą Banku Pocztowego

08.06.2016, 12:55; Aktualizacja: 08.06.2016, 13:07
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała przy pierwszej emisji obligacji banku w ramach publicznego programu emisji obligacji, skierowanego do inwestorów detalicznych.

Reklama

Greenberg Traurig świadczy usługi doradztwa prawnego na rzecz Banku Pocztowego, które obejmują między innymi doradztwo w toku sporządzenia i uzyskania zatwierdzenia prospektu emisyjnego, strukturyzowanie programu emisji obligacji oraz wprowadzenia pierwszej transzy obligacji do obrotu na alternatywnym systemie obrotu prowadzonym przez GPW, jak również w procesie uzyskiwania zgód nadzorczych Komisji Nadzoru Finansowego związanych z transakcją.

W skład zespołu transakcyjnego weszli partnerzy Rafał Sieński oraz Ireneusz Matusielański, którzy byli odpowiedzialni za koordynację prac nad transakcją, wspomagani przez dr. Adama Puchalskiego (associate) oraz Dawida Van Kędzierskiego. Doradztwo w zakresie zagadnień regulacyjnych świadczył partner Łukasz Pawlak, wspierany przez Małgorzatę Paśnik (senior associate).

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.