Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Prawnicze startupy otrzymają wsparcie finansowe i merytoryczne

10.06.2016, 13:58; Aktualizacja: 10.06.2016, 14:14
 • Wyślij
 • Drukuj

Nextlaw Labs, platforma współpracy w zakresie rozwoju innowacyjnych, technologicznych rozwiązań prawniczych, uruchomiona przez kancelarię Dentons, podpisała umowę o współpracy z Seedcamp, funduszem kapitału zalążkowego, nastawionym na współpracę z ambitnymi twórcami nowych przedsięwzięć biznesowych.

Reklama

Wspólnie będą oferować wsparcie finansowe początkującym prawniczym startupom technologicznym na całym świecie.

Startupy, które zostaną objęte wsparciem Nextlaw Labs i Seedcamp, będą mogły liczyć też na szkolenia i wsparcie merytoryczne.

Na podstawie składanych wniosków wyłonione zostaną startupy, które uzyskają bezterminowy dostęp do platformy edukacyjnej Seedcamp oraz otrzymają merytoryczne wsparcie od prawników Dentons. Przedstawiciele wybranych firm przejdą także szkolenia z zakresu rozwoju biznesu i marki, a także pozyskiwania kapitału.

Zainteresowane startupy mogą składać wnioski o wsparcie inwestycyjne na stronie www.seedcamp.com/apply do 17 lipca 2016 r.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.