Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Clifford Chance doradza przy finansowaniu spółki Synthos

13.06.2016, 10:45; Aktualizacja: 13.06.2016, 10:55
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Clifford Chance reprezentowała konsorcjum banków, w skład którego wchodzą PKO BP (agent), Bank Handlowy w Warszawie, Bank BGŻ BNP Paribas, Bank Zachodni WBK, HSBC oraz ING bank Śląski, przy zawarciu umowy kredytowej ze spółką Synthos.

Reklama

Warszawskim zespołem Clifford Chance kierował partner Andrzej Stosio.

Pracami zespołu bezpośrednio kierowała counsel Irena Floras-Goode. Ponadto w skład zespołu weszli: senior associate Katarzyna Jakubiak, oraz associates: Aleksandra Rudzińska, Mateusz Chmura, Piotr Węcławowicz i Monika Adamin.

Biuro Clifford Chance w Pradze doradzało w zakresie prawa czeskiego, a dr Rafał Zakrzewski z biura warszawskiego doradzał w zakresie prawa angielskiego.

Grupę Synthos reprezentowała kancelaria White & Case.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.