Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

LSW wygrywa regaty wioślarskie firm prawniczych

20.06.2016, 16:17; Aktualizacja: 20.06.2016, 16:31
 • Wyślij
 • Drukuj

W tzw. wiosłowaniu na sucho ( na ergometrze wioślarskim) okazali się bezkonkurencyjni podczas zawodów o puchar dziekana ORA w Warszawie.

Reklama

Główna nagroda trafiła do czwórki w składzie: Władysław Bieńkowski, Marcin Grzelecki, Paweł Baran i Tomasz Pieczyk. Drugie miejsce zajęła również osada w barwach LSW: Krzysztof Laskowski, Emil Tomaszewski, Krzysztof Mielech i Michał Giera. Trzeci był z kolei zespół kancelarii Dentos.

W kategorii pań  ponownie najlepszy okazał się zespół kancelarii LSW w składzie: Marta Marzec-Robak, Ewelina Kukuła, Karolina Kordel i Katarzyna Pius.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.