Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Baker & McKenzie wzmacnia praktykę energetyczną

21.06.2016, 11:28; Aktualizacja: 21.06.2016, 11:37
 • Wyślij
 • Drukuj

Do zespołu kancelarii zajmującego się sektorem energetycznym  dołączył radca prawny Michał Piekarski i aplikant radcowski Piotr Ciepiela.

Reklama

Michał Piekarski był dotychczas związany ze spółką Polenergia reprezentującą największą prywatną grupę energetyczną w Polsce, a poprzednio z inną międzynarodową kancelarią.

Specjalizuje się w kompleksowym doradztwie prawnym na rzecz spółek z sektora energetycznego, w tym w szczególności kwestiach regulacyjnych i transakcjach związanych z wytwarzaniem, obrotem oraz dystrybucją energii elektrycznej, ciepła i gazu. Posiada również szerokie doświadczenie w projektach inwestycyjnych dotyczących zarówno źródeł konwencjonalnych jak też odnawialnych (w tym m.in. biogazowni, lądowych i morskich farm wiatrowych) oraz połączeń międzysystemowych.

Michał Piekarski obejmie stanowisko senior associate.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.