Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy partner w kancelarii Magnusson

23.06.2016, 13:59; Aktualizacja: 23.06.2016, 14:22
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria wzmacnia praktykę project finance zatrudniając Marka Króla.

Reklama

Marek Król jest radcą prawnym. Specjalizuje się w prawie bankowym i finansowym. Doradza zarówno krajowym jak i zagranicznym spółkom działającym w sektorach chemicznym, petrochemicznym i energetycznym, dużym polskim oraz zagranicznym bankom, jak również funduszom inwestycyjnym i sekurytyzacyjnym. Doradza też przy finansowaniu projektów deweloperskich i mieszkaniowych w całej Polsce.

Od wielu lat Marek Król cieszy się uznaniem ze strony najważniejszych międzynarodowych rankingów prawniczych w zakresie prawa bankowego i finansowego. Jest od ponad dekady rekomendowany w tym zakresie przez ranking Chambers Global (2004-2016), jak również przez rankingi Chambers Europe, IFLR 1000 i The Legal 500 EMEA.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.