Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy partner w kancelarii Magnusson

23.06.2016, 13:59; Aktualizacja: 23.06.2016, 14:22
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria wzmacnia praktykę project finance zatrudniając Marka Króla.

Reklama

Marek Król jest radcą prawnym. Specjalizuje się w prawie bankowym i finansowym. Doradza zarówno krajowym jak i zagranicznym spółkom działającym w sektorach chemicznym, petrochemicznym i energetycznym, dużym polskim oraz zagranicznym bankom, jak również funduszom inwestycyjnym i sekurytyzacyjnym. Doradza też przy finansowaniu projektów deweloperskich i mieszkaniowych w całej Polsce.

Od wielu lat Marek Król cieszy się uznaniem ze strony najważniejszych międzynarodowych rankingów prawniczych w zakresie prawa bankowego i finansowego. Jest od ponad dekady rekomendowany w tym zakresie przez ranking Chambers Global (2004-2016), jak również przez rankingi Chambers Europe, IFLR 1000 i The Legal 500 EMEA.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.