Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Partner w Greenberg Traurig wyróżniony

27.06.2016, 10:09; Aktualizacja: 27.06.2016, 10:19
 • Wyślij
 • Drukuj

Jarosław Grzesiak został Prawnikiem Roku w Polsce w kategorii fuzje i przejęcia, w piątej edycji rankingu Best Lawyers.

Reklama

W 2013 r. Jarosław Grzesiak otrzymał tytuł Najlepszego Prawnika w Polsce w kategorii private equity, a w roku 2014 w kategorii rynki kapitałowe. Został ponadto rekomendowany w zakresie prawa spółek, rynków kapitałowych, a także private equity.

Lejb Fogelman, senior partner warszawskiego biura Greenberg Traurig, został rekomendowany przez Best Lawyers w kategorii fuzje i przejęcia oraz private equity.

Ponadto, w gronie prawników wyróżnionych w tegorocznym rankingu Best Lawyers znaleźli się: Michał Fereniec w kategorii technologie informacyjne, fuzje i przejęcia oraz technologia i telekomunikacja, Paweł Pietkiewicz w kategorii arbitraż i mediacja oraz spory sądowe, a także Andrzej Wysokiński w zakresie bankowości i finansów, arbitrażu i mediacji oraz sporów sądowych.

Agnieszka Stankiewicz, Marek Grodek i Bartosz Clemenz zostali rekomendowani przez Best Lawyers w kategorii nieruchomości, przy czym Agnieszka Stankiewicz została dodatkowo wyróżniona w kategorii prawo spółek.

Ireneusz Matusielański, Rafał Sieński, Paweł Piotrowski i Daniel Kaczorowski zostali wyróżnieni w kategorii rynki kapitałowe.

Z kolei Marek Kozaczuk i Tomasz Kacymirow zostali rekomendowani w zakresie podatków.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.