Niedziela, 4 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Partner w Greenberg Traurig wyróżniony

27.06.2016, 10:09; Aktualizacja: 27.06.2016, 10:19
 • Wyślij
 • Drukuj

Jarosław Grzesiak został Prawnikiem Roku w Polsce w kategorii fuzje i przejęcia, w piątej edycji rankingu Best Lawyers.

Reklama

W 2013 r. Jarosław Grzesiak otrzymał tytuł Najlepszego Prawnika w Polsce w kategorii private equity, a w roku 2014 w kategorii rynki kapitałowe. Został ponadto rekomendowany w zakresie prawa spółek, rynków kapitałowych, a także private equity.

Lejb Fogelman, senior partner warszawskiego biura Greenberg Traurig, został rekomendowany przez Best Lawyers w kategorii fuzje i przejęcia oraz private equity.

Ponadto, w gronie prawników wyróżnionych w tegorocznym rankingu Best Lawyers znaleźli się: Michał Fereniec w kategorii technologie informacyjne, fuzje i przejęcia oraz technologia i telekomunikacja, Paweł Pietkiewicz w kategorii arbitraż i mediacja oraz spory sądowe, a także Andrzej Wysokiński w zakresie bankowości i finansów, arbitrażu i mediacji oraz sporów sądowych.

Agnieszka Stankiewicz, Marek Grodek i Bartosz Clemenz zostali rekomendowani przez Best Lawyers w kategorii nieruchomości, przy czym Agnieszka Stankiewicz została dodatkowo wyróżniona w kategorii prawo spółek.

Ireneusz Matusielański, Rafał Sieński, Paweł Piotrowski i Daniel Kaczorowski zostali wyróżnieni w kategorii rynki kapitałowe.

Z kolei Marek Kozaczuk i Tomasz Kacymirow zostali rekomendowani w zakresie podatków.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.