Czwartek, 20 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

85 nowych partnerów w Baker & McKenzie

28.06.2016, 11:38; Aktualizacja: 28.06.2016, 11:43
 • Wyślij
 • Drukuj

Radca prawny Weronika Achramowicz, ekspert w dziedzinie międzynarodowych fuzji i przejęć oraz lider zespołu prawa handlowego i umów została partnerem w warszawskim biurze Baker & McKenzie. Oprócz niej awans otrzymało jeszcze 84 innych prawników na świecie.

Reklama

Wśród 85 nowych partnerów są 34 kobiety, co stanowi 40 proc. wszystkich promocji.

Weronika Achramowicz

Weronika Achramowicz

źródło: Materiały Prasowe

Największy przyrost liczby nowych partnerów odnotowały działy podatkowe, sporów sądowych oraz transakcyjne - fuzji i przejęć oraz bankowości i finansów. Patrząc w ujęciu geograficznym 43 proc. partnerów zostało awansowanych w regionie Azji i Pacyfiku, 19 proc. w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, 8 proc. w Ameryce Łacińskiej i 30 proc. w Ameryce Północnej.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.