Wtorek, 6 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

KZP wzmacnia praktykę nieruchomości i sektora usług finansowych

04.07.2016, 10:35; Aktualizacja: 04.07.2016, 10:41
 • Wyślij
 • Drukuj

W czerwcu do zespołu Kochański Zięba i Partnerzy dołączył mec. Andrzej Zając, który objął stanowisko starszego prawnika.

Reklama

W ramach swojej współpracy z KZP będzie on wspierał praktykę sektora usług finansowych oraz nieruchomości.

Mec. Andrzej Zając jest adwokatem specjalizującym się w obszarze transakcji na rynku nieruchomości oraz finansowania projektów.

Przed dołączeniem do zespołu KZP, przez wiele lat zdobywał doświadczenie w międzynarodowych kancelariach prawniczych: Greenberg Traurig oraz Dewey & LeBoeuf.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.