Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy of counsel w Góralski & Goss Legal

29.07.2016, 09:03; Aktualizacja: 29.07.2016, 10:17
 • Wyślij
 • Drukuj

Radca prawny Jacek Wędrowski zasili szeregi działów medycznego i farmaceutycznego oraz transakcyjnego.

Reklama

Dr Jacek Wędrowski jest radcą prawnym, specjalizuje się w zagadnieniach prawno-regulacyjnych i transakcyjnych, w tym z obszaru sektora energetycznego, ochrony środowiska i sektora medycznego.

Ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych kancelariach prawniczych oraz w Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych, gdzie pracował jako prawnik wewnętrzny (in-house counsel) dla globalnych korporacji amerykańskich działających w Europie Centralnej i na Dalekim Wschodzie. Ostatnio doradzał m.in. przy projektach dotyczących: infrastruktury kolejowej i drogowej dla międzynarodowego wykonawcy (podmiotu giełdowego) działającego w Polsce i w Europie Środkowowschodniej, następstw środowiskowych energetyki odnawialnej, przeprowadzenia wielojurysdykcyjnych badań klinicznych oraz wprowadzania na rynek nowych technologii medycznych.

Wielokrotnie reprezentował podmioty gospodarcze przed sądami powszechnymi, sądami arbitrażowymi (w kraju i zagranicą), przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym i Trybunałem Konstytucyjnym.

Mecenas Wędrowski był rekomendowany jako wewnętrzny prawnik korporacyjny (in-house counsel) przez Stowarzyszenie Menedżerów w Polsce. Jego umiejętności menedżerskie zostały również docenione przez magazyn „Forbes”.

Wykładowca prawa w akademickich programach MBA (Rotterdam University, Tiffin University, WSHiFM im. Fryderyka Skarbka). Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sądownictwa Polubownego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.