Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

RHTLaw Taylor Wessing Singapur łączy się z PBC Partners

05.07.2016, 14:31; Aktualizacja: 05.07.2016, 14:42
 • Wyślij
 • Drukuj

Współpraca pomiędzy obiema firmami rozpoczęła się już w roku 2014. Teraz mają one okazję do jej pogłębienia.

Reklama

RHTLaw Taylor Wessing Wietnam będzie obecna w całej Ho Chi Minh City i Hanoi z 25 prawnikami pokrywającymi zapotrzebowanie na pełny zakres usług we wszystkich dziedzinach prawa, w tym bezpośrednich inwestycji zagranicznych, fuzji i przejęć, nieruchomości, energetyki, opieki zdrowotnej, budownictwa, bankowości oraz finansów, handlu międzynarodowego, telekomunikacji, podatków, zatrudnienia i rozwiązywania sporów.


PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.