Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig doradcą Amstar i BBI Development

07.07.2016, 16:11; Aktualizacja: 07.07.2016, 16:24
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała amerykańskiemu inwestorowi private equity Amstar oraz jego warszawskiemu partnerowi BBI Development przy pakietowej transakcji sprzedaży 72 mieszkań na rzecz niemieckiego funduszu Catella.

Reklama

Transakcja ta uważana jest za największą transakcję pakietową dotyczącą mieszkań luksusowych w Europie Środkowej.

Zespół Greenberg Traurig kierowany był przez partnera Bartosza Clemenza i obejmował prawników z praktyki nieruchomości specjalizujących się w kwestiach dotyczących procesu budowlanego, najmów i podatków.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.