Poniedziałek, 24 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig doradcą EcorNaturaSi

08.07.2016, 11:35; Aktualizacja: 08.07.2016, 11:48
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała włoskiemu dystrybutorowi żywności ekologicznej EcorNaturaSi w transakcji nabycia pakietu kontrolnego akcji spółki Organic Farma Zdrowia.

Reklama

Prawnicy Greenberg Traurig wspierali kupującego we wszystkich aspektach transakcji, w szczególności w zakresie przeprowadzenia badania due diligence, nabycia akcji i przeprowadzenia transakcji poza rynkiem regulowanym oraz negocjacji umowy pomiędzy akcjonariuszami.

Ze strony warszawskiego biura Greenberg Traurig transakcję prowadził partner lokalny Daniel Kaczorowski wspierany przez starszego prawnika Karolinę Kubik oraz prawników Annę Chrabotę i Tomasza Denko.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.