Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons otwiera nowe biuro w Rzymie

12.07.2016, 15:23; Aktualizacja: 12.07.2016, 15:29
 • Wyślij
 • Drukuj

To drugi po Mediolanie oddział tej firmy prawniczej we Włoszech.

Reklama

Federico Sutti, partner zarządzający Dentons we Włoszech, będzie kierował zarówno biurem w Rzymie, jak i w Mediolanie. W biurze w Rzymie pracę rozpoczynają Michele Carpagnano, partner specjalizujący się w zagadnieniach prawa ochrony konkurencji, i Luca Pocobelli, partner zajmujący się prawem spółek, wraz z zespołem młodszych prawników. W ciągu roku planowane jest istotne wzmocnienie zespołu. Partnerzy Stefano Speroni, Matteo Falcione i Federico Sutti, którzy pracują na rzecz klientów mających siedzibę w Rzymie, będą dzielić swój czas pomiędzy obydwa biura.

Mat. pras./EŚ

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.