Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy radca prawny w kancelarii SPCG

12.07.2016, 15:30; Aktualizacja: 12.07.2016, 15:35
 • Wyślij
 • Drukuj

Do zespołu prawa własności intelektualnej/TMT kancelarii SPCG dołączył dr Marcin Huczkowski.

Reklama

Posiada on ponad 8-letnie doświadczenie w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa mediów oraz zagadnień związanych z ochroną dóbr osobistych, ze szczególnym uwzględnieniem sektora IT/TMT. Specjalizuje się także w ochronie danych osobowych. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów działających w branży IT, w zakresie dotyczącym m.in. implementacji i świadczenia usług serwisowych w odniesieniu do oprogramowania i systemów informatycznych oraz podmiotów funkcjonujących na rynku mediów, w tym wydawców prasowych oraz książkowych, producentów telewizyjnych i filmowych oraz instytucji kultury. Doradzał w zakresie dotyczącym dystrybucji oraz reklamy tzw. „produktów wrażliwych”, m.in. napojów alkoholowych oraz produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Mat.pras./EŚ

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.