Niedziela, 4 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria WKB doradcą Ball Corporation

18.07.2016, 10:55; Aktualizacja: 18.07.2016, 11:03
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr doradzała Ball Corporation w procesie sprzedaży części spółek zależnych na rzecz grupy Ardagh.

Reklama

Kancelaria WKB pełniła rolę polskiego lokalnego doradcy prawnego doradzając Ball Corporation w odniesieniu do polskich aspektów prawnych transakcji, w tym w odniesieniu do ograniczonego badania vendor due diligence oraz przygotowania i negocjowania polskich dokumentów dla celów restrukturyzacji przedtransakcyjnej oraz w związku z główną sprzedażą.

Głównym i globalnym doradcą prawnym Ball Corporation była kancelaria Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP.

Jakub Jędrzejak (partner), Ben Davey (partner, international counsel) i Anna Rataj (associate) to kluczowi członkowie zespołu WKB zajmującego się tą transakcją.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.