Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria CDZ doradcą Grupy Capital Park

18.07.2016, 13:39; Aktualizacja: 18.07.2016, 13:45
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradcą Grupy Capital Park przy utworzeniu joint venture z Grupą Akron dotyczącego centrum handlowego w Swarzędzu.

Reklama

Doradztwo CDZ objęło przeprowadzenie analizy prawnej due diligence nieruchomości oraz spółki joint venture, opracowanie struktury transakcji we współpracy z doradcami podatkowymi, przygotowanie oraz negocjacje umowy joint venture, dokumentów korporacyjnych oraz struktury finansowania w ramach grupy kapitałowej.

Nadzór nad transakcją w zakresie tworzenia joint venture sprawował Szymon Skiendzielewski, wspólnik kancelarii, a Aleksandra Szyszko-Kamińska, radca prawny specjalizujący się w projektach joint venture i transakcjach M&A, była odpowiedzialna za przygotowanie całości dokumentacji i przeprowadzenie transakcji.

W związku z projektem modernizacji centrum handlowego, prawnicy z CDZ doradzali także spółce joint venture w związku z pozyskaniem finansowania bankowego. Prace dotyczące przygotowania dokumentacji kredytowej i zabezpieczeń prowadził Szymon Skiendzielewski, przy wsparciu Daniela Kozłowskiego, adwokata specjalizującego się w finansowaniu transakcji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.