Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

White & Case doradza Bankowi Zachodniemu WBK

20.07.2016, 11:38; Aktualizacja: 20.07.2016, 12:23
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria występowała w charakterze doradcy prawnego banku w związku z pośrednim finansowaniem udzielonym funduszowi FCapital Dutch B.V..

Reklama

Kancelaria była odpowiedzialna za przygotowanie dokumentacji finansowej obejmującej umowę kredytową oraz dokumenty zabezpieczeń, a także koordynację procesu finansowania i dostarczenia warunków zawieszających do udzielenia gwarancji.

Zespołem prawników doradzających BZ WBK kierował Tomasz Ostrowski, partner, który wspierany był przez Ilonę Fedurek oraz Michała Olesia, associates.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.