Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Taylor Wessing wspiera inicjatywę Leadership Academy for Poland

25.07.2016, 12:16; Aktualizacja: 25.07.2016, 12:27
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Taylor Wessing dołączyła do grona partnerów wspierających inicjatywę Leadership Academy for Poland organizowaną przez Center for Leadership we współpracy z Fundacją Flying Mind.

Reklama

Celem przedsięwzięcia jest zorganizowanie najwyższej klasy programu rozwoju skierowanego do obiecujących liderów z różnych branż i środowisk w przedziale wiekowym 25-45 lat.

Center for Leadership funduje stypendia i szerzy nowe standardy edukacji i nauki w Polsce oraz zmierza do założenia uniwersytetu w Polsce.

W ramach współpracy kancelaria Taylor Wessing jest uprawniona do nominowania uczestników Akademii, natomiast adwokat Przemysław Walasek, partner odpowiedzialny w ramach kancelarii za praktykę e-commerce oraz własności intelektualnej, jest członkiem rady tej instytucji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.