Środa, 7 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Taylor Wessing wspiera inicjatywę Leadership Academy for Poland

25.07.2016, 12:16; Aktualizacja: 25.07.2016, 12:27
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Taylor Wessing dołączyła do grona partnerów wspierających inicjatywę Leadership Academy for Poland organizowaną przez Center for Leadership we współpracy z Fundacją Flying Mind.

Reklama

Celem przedsięwzięcia jest zorganizowanie najwyższej klasy programu rozwoju skierowanego do obiecujących liderów z różnych branż i środowisk w przedziale wiekowym 25-45 lat.

Center for Leadership funduje stypendia i szerzy nowe standardy edukacji i nauki w Polsce oraz zmierza do założenia uniwersytetu w Polsce.

W ramach współpracy kancelaria Taylor Wessing jest uprawniona do nominowania uczestników Akademii, natomiast adwokat Przemysław Walasek, partner odpowiedzialny w ramach kancelarii za praktykę e-commerce oraz własności intelektualnej, jest członkiem rady tej instytucji.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.