Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Bierć Siwik & Partners wygrywa sprawę dla konsorcjum Saferoad

27.07.2016, 10:46; Aktualizacja: 27.07.2016, 10:51
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria była pełnomocnikiem konsorcjum spółek z grupy Saferoad – Saferoad Grawil i Saferoad Kabex w dwóch postępowaniach odwoławczych przed KIO dotyczących przetargu na utrzymanie w systemie "utrzymaj standard" fragmentu drogi ekspresowej S11.

Reklama

W wyniku wniesionego przez kancelarię odwołania, KIO nakazała ponowne badanie i ocenę ofert, a także odtajnienie części oferty konkurencyjnego wykonawcy.

W drugim postępowaniu odwoławczym, zarzuty konkurencyjnego wykonawcy wobec oferty Saferoad, zostały w całości oddalone.

Klienta przed KIO w obu postępowaniach reprezentował partner kancelarii Robert Siwik.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.