Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Magnusson doradcą Valad Europe i Oaktree Capital Management

05.08.2016, 10:39; Aktualizacja: 05.08.2016, 10:48
 • Wyślij
 • Drukuj

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii prawniczej Magnusson doradzało wspólnemu przedsięwzięciu Valad i Oaktree przy transakcji kupna czterech budynków biurowych w kompleksie Wiśniowy Business Park w Warszawie od Peakside Polonia Management.

Reklama

Zespół kancelarii Magnusson pracujący przy transakcji prowadzony był przez adwokata Andrzeja Tokaja (senior partner w Warszawie) oraz Dawida Demianiuka (senior associate) i Katarzyne Sawa-Rybaczek (partner).

Andrzej Tokaj

Andrzej Tokaj

źródło: Materiały Prasowe

Katarzyna Sawa-Rybaczek

Katarzyna Sawa-Rybaczek

źródło: Materiały Prasowe

Dawid Demianiuk

Dawid Demianiuk

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.