Czwartek, 8 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Magnusson doradcą Valad Europe i Oaktree Capital Management

05.08.2016, 10:39; Aktualizacja: 05.08.2016, 10:48
 • Wyślij
 • Drukuj

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii prawniczej Magnusson doradzało wspólnemu przedsięwzięciu Valad i Oaktree przy transakcji kupna czterech budynków biurowych w kompleksie Wiśniowy Business Park w Warszawie od Peakside Polonia Management.

Reklama

Zespół kancelarii Magnusson pracujący przy transakcji prowadzony był przez adwokata Andrzeja Tokaja (senior partner w Warszawie) oraz Dawida Demianiuka (senior associate) i Katarzyne Sawa-Rybaczek (partner).

Andrzej Tokaj

Andrzej Tokaj

źródło: Materiały Prasowe

Katarzyna Sawa-Rybaczek

Katarzyna Sawa-Rybaczek

źródło: Materiały Prasowe

Dawid Demianiuk

Dawid Demianiuk

źródło: Materiały Prasowe

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.