Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Allen & Overy doradzała Ministerstwu Finansów

26.08.2016, 16:03; Aktualizacja: 26.08.2016, 16:32
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała MF w związku z emisją obligacji panda o wartości 3 mld RMB.

Reklama

Polska jest pierwszym państwem europejskim emitującym obligacje denominowane w RMB na krajowym rynku chińskim. Gwarantami emisji są Bank of China Limited i HSBC Bank (China) Company Limited.

Na czele zespołu A&O stali wspólnie Piotr Lesiński, partner w departamencie międzynarodowych rynków kapitałowych w biurze w Warszawie, oraz Agnes Tsang, counsel z biura w Hong Kongu. Pozostałymi członkami zespołu byli: mec. Łukasz Walczyna, Alice Leung, Tian Tian Wang oraz Cammy Man.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.