Poniedziałek, 5 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Magnusson rozbudowuje praktykę energetyczną

01.09.2016, 13:02; Aktualizacja: 01.09.2016, 13:23
 • Wyślij
 • Drukuj

Do biura Magnusson w Warszawie dołącza wraz z zespołem Magdalena Mitas, która jako partner pokieruje praktyką energetyczną kancelarii.

Reklama

Magdalena Mitas jest adwokatem. Specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu energetyki, zasobów naturalnych, infrastruktury, budownictwa, zamówień publicznych oraz ochrony środowiska.

Jest rekomendowana w zakresie energetyki i infrastruktury przez rankingi: IFLR 1000, The Legal 500 EMEA oraz The Experts Guides. W 2014 r. znalazła się na 7. miejscu rankingu 30 najbardziej utalentowanych młodych polskich prawników, przygotowanego przez Lexis Nexis i Dziennik Gazetą Prawną (Rising Stars: Prawnicy liderzy jutra).

W ostatnich miesiącach partnerami Magnusson zostali także specjalizujący się w project finance Marek Król oraz nowy szef praktyki rozwiązywania sporów i restrukturyzacji Daniel Klementewicz, zaś Tomasz Rysiak został mianowany partnerem w praktyce prawa podatkowego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.