Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Magnusson rozbudowuje praktykę energetyczną

01.09.2016, 13:02; Aktualizacja: 01.09.2016, 13:23
 • Wyślij
 • Drukuj

Do biura Magnusson w Warszawie dołącza wraz z zespołem Magdalena Mitas, która jako partner pokieruje praktyką energetyczną kancelarii.

Reklama

Magdalena Mitas jest adwokatem. Specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu energetyki, zasobów naturalnych, infrastruktury, budownictwa, zamówień publicznych oraz ochrony środowiska.

Jest rekomendowana w zakresie energetyki i infrastruktury przez rankingi: IFLR 1000, The Legal 500 EMEA oraz The Experts Guides. W 2014 r. znalazła się na 7. miejscu rankingu 30 najbardziej utalentowanych młodych polskich prawników, przygotowanego przez Lexis Nexis i Dziennik Gazetą Prawną (Rising Stars: Prawnicy liderzy jutra).

W ostatnich miesiącach partnerami Magnusson zostali także specjalizujący się w project finance Marek Król oraz nowy szef praktyki rozwiązywania sporów i restrukturyzacji Daniel Klementewicz, zaś Tomasz Rysiak został mianowany partnerem w praktyce prawa podatkowego.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.