Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria CMS doradzała Qualia Development

02.09.2016, 11:57; Aktualizacja: 02.09.2016, 12:07
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółce deweloperskiej przy sprzedaży gruntów w Warszawie oraz w Juracie.

Reklama

Pierwsza z zakończonych latem transakcji dotyczyła sprzedaży spółki Fort Mokotów Inwestycje sp. z o.o. będącej użytkownikiem wieczystym działki o powierzchni prawie 10 ha zlokalizowanej przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Zgodnie z warunkami zabudowy, nieruchomość ta może zostać wykorzystana do budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów biurowych lub hotelowych o łącznej powierzchni 70 tys. m2. Parcelę w Warszawie kupił Dom Development.

W Juracie właściciela zmieniły dwie nieruchomości przy ul. Mestwina posiadające pozwolenia na budowę.

Przy obu transakcjach nieruchomościowych doradzał zespół kancelarii CMS w składzie: Wojciech Koczara, radca prawny i partner w warszawskim biurze CMS kierujący departamentem nieruchomości i budownictwa w Polsce i regionie Europy Środkowo – Wschodniej, Adriana Andrzejewska, adwokat i starszy prawnik oraz Michał Maślak, prawnik w departamencie nieruchomości i budownictwa.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.