Niedziela, 11 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria CMS doradzała Qualia Development

02.09.2016, 11:57; Aktualizacja: 02.09.2016, 12:07
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała spółce deweloperskiej przy sprzedaży gruntów w Warszawie oraz w Juracie.

Reklama

Pierwsza z zakończonych latem transakcji dotyczyła sprzedaży spółki Fort Mokotów Inwestycje sp. z o.o. będącej użytkownikiem wieczystym działki o powierzchni prawie 10 ha zlokalizowanej przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Zgodnie z warunkami zabudowy, nieruchomość ta może zostać wykorzystana do budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów biurowych lub hotelowych o łącznej powierzchni 70 tys. m2. Parcelę w Warszawie kupił Dom Development.

W Juracie właściciela zmieniły dwie nieruchomości przy ul. Mestwina posiadające pozwolenia na budowę.

Przy obu transakcjach nieruchomościowych doradzał zespół kancelarii CMS w składzie: Wojciech Koczara, radca prawny i partner w warszawskim biurze CMS kierujący departamentem nieruchomości i budownictwa w Polsce i regionie Europy Środkowo – Wschodniej, Adriana Andrzejewska, adwokat i starszy prawnik oraz Michał Maślak, prawnik w departamencie nieruchomości i budownictwa.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.