Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy blog kancelarii Wierzbowski Eversheds

05.09.2016, 11:07; Aktualizacja: 05.09.2016, 11:27
 • Wyślij
 • Drukuj

Z początkiem września 2016 kancelaria uruchomiła blog Lepsza Taktyka poświęcony alternatywnym sposobom rozwiązywania sporów, w szczególności arbitrażowi.

Reklama

To już szósty serwis tematyczny prowadzony przez prawników tej kancelarii.

Na blogu omawiane będą podstawowe instytucje stosowane w arbitrażu oraz potencjalne problemy w relacji arbitraż – sąd powszechny. Autorzy zamierzają również komentować bieżące kwestie dotyczące aktywności legislacyjnej w zakresie ADR-ów.

Serwis LepszaTaktyka.pl prowadzony jest przez zespół postępowań sądowych kancelarii Wierzbowski Eversheds pod redakcją adw. Macieja Jóźwiaka, którego działalność zawodowa od kilku lat skupia się wokół arbitrażu. W zależności od omawianej tematyki do współpracy zapraszani będą również prawnicy innych specjalizacji.

Serwis nawiązuje formą oraz funkcjonalnościami do pozostałych blogów Wierzbowski Eversheds. Prowadzony będzie głównie w języku polskim, ale zależnie od poruszanych zagadnień będą pojawiać się na nim także wpisy w języku angielskim.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.