Czwartek, 20 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons i teherańska kancelaria będą współpracować

06.09.2016, 15:29; Aktualizacja: 06.09.2016, 15:44
 • Wyślij
 • Drukuj

Firma Dentons Europe nawiązała współpracę z irańską kancelarią Arman Pirouzan Parvine Legal Institute (APP) z siedzibą w Teheranie.

Reklama

10-osobową grupą prawników APP kieruje partner Navid Rahbar-Sato, posiadający uprawnienia do wykonywania zawodu w Stanach Zjednoczonych i Iranie. Zespół, z siedzibą w Teheranie, będzie doradzał międzynarodowym klientom w zakresie zagadnień prawnych dotyczących m.in. prawa spółek, projektów infrastrukturalnych, kwestii regulacyjnych, rynków kapitałowych, prawa pracy oraz postępowań sądowych.

Z kolei zespół irański, działający w ramach Dentons, składający się z prawników w randze partnerów i associates mówiących po persku (farsi), we współpracy z partnerami z biur w Europie, Wielkiej Brytanii, na Bliskim Wschodzie i Azji, doradza klientom w zakresie sankcji i inwestycji w Iranie w sektorach turystycznym, motoryzacyjnym, handlowym i energetycznym.

Dentons współpracował z Navidem Rahbar-Sato przy rekrutacji prawników irańskich do APP. Prawnicy ci zostali przeszkoleni przez partnerów z zespołu irańskiego, z którymi ściśle współpracują.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.