Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowi counsele w warszawskim biurze Dentons

14.09.2016, 13:38; Aktualizacja: 14.09.2016, 13:52
 • Wyślij
 • Drukuj

Awanse otrzymali: Agnieszka Nagórska i Maciej Jodkowski ( zespół prawa nieruchomości) oraz Karol Laskowski, z zespołu prawa własności intelektualnej, technologii i komunikacji.

Reklama

Agnieszka Nagórska

Agnieszka Nagórska

źródło: Materiały Prasowe

Agnieszka Nagórska z kancelarią związana jest od blisko 10 lat. Pracuje przy obsłudze prawnej transakcji nieruchomościowych, zarówno typu asset deal, jak i share deal. Posiada tytuł międzynarodowy CCIM (Certified Commercial Investment Member), nazywany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości „doktoratem z komercyjnego rynku nieruchomości”.

Maciej Jodkowski

Maciej Jodkowski

źródło: Materiały Prasowe

Maciej Jodkowski z kancelarią związany jest od 5 lat. Od początku prowadzi i nadzoruje różnego typu transakcje obejmujące głównie sektor nieruchomościowy dla kluczowych klientów praktyki. Reprezentuje także Dentons w Polsko-Saudyjskiej Izbie Gospodarczej.

Karol Laskowski

Karol Laskowski

źródło: Materiały Prasowe

Karol Laskowski z kancelarią jest związany od ponad 5 lat. Zajmuje się głównie zagadnieniami z obszaru prawa mediów i telekomunikacji. Od samego początku swojej kariery doradzał największym nadawcom telewizyjnym, operatorom sieci satelitarnych i kablowych, wydawcom muzycznym, operatorom telekomów i producentom filmowym.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.