Poniedziałek, 5 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowi counsele w warszawskim biurze Dentons

14.09.2016, 13:38; Aktualizacja: 14.09.2016, 13:52
 • Wyślij
 • Drukuj

Awanse otrzymali: Agnieszka Nagórska i Maciej Jodkowski ( zespół prawa nieruchomości) oraz Karol Laskowski, z zespołu prawa własności intelektualnej, technologii i komunikacji.

Reklama

Agnieszka Nagórska

Agnieszka Nagórska

źródło: Materiały Prasowe

Agnieszka Nagórska z kancelarią związana jest od blisko 10 lat. Pracuje przy obsłudze prawnej transakcji nieruchomościowych, zarówno typu asset deal, jak i share deal. Posiada tytuł międzynarodowy CCIM (Certified Commercial Investment Member), nazywany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości „doktoratem z komercyjnego rynku nieruchomości”.

Maciej Jodkowski

Maciej Jodkowski

źródło: Materiały Prasowe

Maciej Jodkowski z kancelarią związany jest od 5 lat. Od początku prowadzi i nadzoruje różnego typu transakcje obejmujące głównie sektor nieruchomościowy dla kluczowych klientów praktyki. Reprezentuje także Dentons w Polsko-Saudyjskiej Izbie Gospodarczej.

Karol Laskowski

Karol Laskowski

źródło: Materiały Prasowe

Karol Laskowski z kancelarią jest związany od ponad 5 lat. Zajmuje się głównie zagadnieniami z obszaru prawa mediów i telekomunikacji. Od samego początku swojej kariery doradzał największym nadawcom telewizyjnym, operatorom sieci satelitarnych i kablowych, wydawcom muzycznym, operatorom telekomów i producentom filmowym.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.