Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria CMS otwiera biuro w Hongkongu

20.09.2016, 11:04; Aktualizacja: 20.09.2016, 11:21
 • Wyślij
 • Drukuj

Jest to drugie - po Teheranie - biuro kancelarii zlokalizowane poza Europą, które rozpoczęło działalność w tym roku.

Reklama

CMS w Hongkongu będzie koncentrować się przede wszystkim na doradztwie prawnym w zakresie transakcji fuzji i przejęć oraz postępowań gospodarczych.

W skład zespołu wejdą m.in. prawnicy z Niemiec, Chin oraz Rosji. Zakres usług oferowanych przez trzecie azjatyckie biuro CMS ma się stopniowo rozszerzać i już w 2017 r. kancelaria planuje otworzyć w Hongkongu także m.in. praktykę bankowości i finansów. 

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.