Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria CDZ doradcą Capital Partners

27.09.2016, 14:20; Aktualizacja: 27.09.2016, 14:32
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała funduszom zarządzanym przez TFI Capital Partners S.A. przy objęciu udziałów w Orbitvu Sp. z o.o. i tym samym wejściu do grupy kapitałowej Orbitvu.

Reklama

Inwestorami były dwa fundusze inwestycyjne: CP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z wydzielonymi subfunduszami (tj. subfunduszem CP Private Equity i subfunduszem CP Absolute Return) oraz Capital Partners Investment I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

Spółka, do której weszli inwestorzy jest podmiotem dominującym w ramach grupy kapitałowej. W jej skład wchodzą spółki córki z siedzibą m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Transakcję koordynował Maciej Kotlicki wspólnik w dziale fuzji i przejęć oraz szef praktyki rynków kapitałowych, wspólnie z adwokatem Małgorzatą Sas-Madej, specjalizującą się w transakcjach M&A i prawie rynków kapitałowych.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.