Poniedziałek, 24 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria CDZ doradcą Capital Partners

27.09.2016, 14:20; Aktualizacja: 27.09.2016, 14:32
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała funduszom zarządzanym przez TFI Capital Partners S.A. przy objęciu udziałów w Orbitvu Sp. z o.o. i tym samym wejściu do grupy kapitałowej Orbitvu.

Reklama

Inwestorami były dwa fundusze inwestycyjne: CP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z wydzielonymi subfunduszami (tj. subfunduszem CP Private Equity i subfunduszem CP Absolute Return) oraz Capital Partners Investment I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

Spółka, do której weszli inwestorzy jest podmiotem dominującym w ramach grupy kapitałowej. W jej skład wchodzą spółki córki z siedzibą m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Transakcję koordynował Maciej Kotlicki wspólnik w dziale fuzji i przejęć oraz szef praktyki rynków kapitałowych, wspólnie z adwokatem Małgorzatą Sas-Madej, specjalizującą się w transakcjach M&A i prawie rynków kapitałowych.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.