Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig doradzał Rockcastle

28.09.2016, 13:16; Aktualizacja: 28.09.2016, 13:24
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria doradzała Rockcastle Global Real Estate, firmie nieruchomościowej specjalizującej się w centrach handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej, w związku nabyciem od TriGranit (TPG) centrum handlowego Bonarka City Center w Krakowie.

Reklama

Transakcja prowadzona była przez partnera Agnieszkę Stankiewicz i partnera lokalnego Magdalenę Życzkowską - Jóźwiak.

Magdalena Życzkowska - Jóźwiak odpowiedzialna była również za przeprowadzenie procesu due diligence, przy którym wspierana była przez prawników: Milenę Mędrzycką, Annę Szczepankowską, Agnieszkę Gul - Czajkowską, Dobrosława Płaskę, Karola Lewandowskiego oraz Michała Niećko.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.