Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Crido Legal doradza Hili Ventures przy nabyciu Allcom

04.10.2016, 12:28; Aktualizacja: 04.10.2016, 12:31
 • Wyślij
 • Drukuj

Allcom jest firmą oferującą usługi spedycyjne oraz obsługi celnej. Zapewnia kompleksowe usługi logistyczne na całym świecie przy pomocy biur zlokalizowanych w Gdyni oraz Gdańsku.

Reklama

Nabycie przez Hili Company spółki Allcom jest jednym z ostatnich projektów zrealizowanych przez Crido Legal. Kompleksowe usługi Crido Legal obejmowały: due dilligence, negocjacje umów zbycia udziałów oraz innych dokumentów transakcyjnych, jak też reprezentację nabywcy przed Prezesem UOKiK w zakresie zgłoszenia zamiaru koncentracji. Kancelaria świadczyła również doradztwo w zakresie obsługi finansowania transakcji.

Zespół Crido Legal składał się z Jakuba Ziółka (Partnera), Mateusza Barana (Senior Associate, M&A), Filipa Badziaka (Associate, Banking), Piotra Plesińskiego (Associate, M&A) oraz dr Szymona Sypa (Associate, M&A oraz Prawo Konkurencji).

Materiały prasowe/EŚ

Źródło:Media
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.